Hakkında

Biz Kimiz? Neler Yaparız?

Yıllardır faaliyetini sürdüren ; Hamsiköy Et Dünyası olarak, gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Sıcak bir ortam sunmayı hedefliyoruz.

Konumumuz ve doğal manzaramızın mükemmelliğine, mekânın ve çalışanlarının kalitesi ile bütünleştirerek Karadeniz’in en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

Et ürünleri için en iyi ustaları getirdik, et seçimi konusunda da hassas davranıyoruz. Et’i bizzat kendimiz seçiyor, dinlenmesi ve terbiye edilmesi içinde özen gösteriyorız.

Açılır kapanır dev tavanlı kapalı alanı, 400 metrekare yeşil alanı, 20 kişilik açık otoparkı ile verilen hizmetler arasında.

Yıl dönümleriniz, doğum günleriniz gibi özel günlerde farklı masa düzeni konseptleri ile bu özel günleri misafirlerimiz için unutulmaz hale getiriyoruz.

Mutfak ve servis kadromuz, konusunda uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Öğlen ve akşam yemekleriniz, toplantı ve grup yemekleriniz, Özel günleriniz için Hamsiköy Et Dünyası olarak, sizlere kusursuz bir hizmet ve en kaliteli deniz ürünlerinin yanı sıra seçme lezzetlerde et ürünleri sunma sözünü veriyoruz.

Özel pişirme yöntemleri hazırlanan ve donatılmış zengin bir menü için siz seçkin misafirlerimizi bekliyoruz.

Regardless of parental separation anxiety, moms and dads academic research paper should be sure to avoid making students feel guilty.